McHale uvádí Set-up sérii

McHale Set-Up série se skládá ze 3 živých videí vytvořená tak, aby uživatele a vlastníky strojů informovala jak zapojit a nastavit jejich stroj McHale.

McHale Fusion 3 Plus a zástupci společnosti McHale

Tato videa najdete kromě tohoto článku na Youtube kanálu McHale a všechna videa obsahují i české titulky. Celou sérií vás provede Mike Walsh a ukáže vám celou škálu strojů McHale. V první epizodě vám Ger O’Shea vysvětlí zapojení a nastavení žacích strojů Pro Glide F3100 a R3100. Zároveň nás Conor Murphy provede skrz proces nastavení středového shrnovače McHale R68-78.

Druhá epizoda této série McHale Set-up obsahuje lis s pevnou komorou McHale F5500, lis s variabilní komorou McHale V6750 a vysokorychlostní baličku Orbital. Shane McKenna s námi do hloubky projde jak tyto stroje připojit a provést nezbytné nastavení na poli. Conor nám také vysvětlí, jaké jsou požadavky na správné nastavení baličky McHale Orbital včetně toho jak upnout fólii a jak dostat ze stroje maximum.

Ve třetí a poslední epizoda naší série vám Ger O’Shea and Mike Walsh představí renomovaný kombinovaný lis McHale Fusion 3 Plus. Tato epizoda se zaměřuje na jeho připojení k traktoru a provedení nezbytných nastavení na poli. Ger projde ovládací panel iTouch a zároveň nejnovější vylepšení pro ovládací konzoly ISOBUS. ISOBUS je nyní dostupný pro McHale Fusion 3 Plus a PRO a Ger vám ukáže jak funguje McHale Fusion 3 Plus napojený na ISOBUS.

Všechna videa najdete na Youtube kanále McHale.